Нова Каховка
C

» » Каховський міськрайонний центр зайнятості відзначив кращих роботодавців

Каховський міськрайонний центр зайнятості відзначив кращих роботодавців

Напередодні святкування Дня незалежності України, 23 серпня, в Каховському міськрайонному центрі зайнятості відбувся урочистий захід з відзначення кращих роботодавців міста Каховки та Каховського району.

«Невипадково нагородження відбуваються напередодні Свята Незалежності. Адже кожен з присутніх особисто своїми здобутками та наполегливою працею робить свій внесок у процвітання нашого краю», - зазначив Євгеній Єрашов.

Каховський міськрайонний центр зайнятості відзначив кращих роботодавців

За вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні, соціального захисту населення від безробіття, плідну співпрацю з Херсонською обласною службою зайнятості та з нагоди 25-ї річниці проголошення незалежності України директор обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов відзначив подяками та пам’ятними подарунками: генерального директора Приватного акціонерного товариста «Чумак» Костянтина Шевченко, голову Фермерського господарства «Труд» Андрія Петренко, голову Селянського (фермерського) господарства «Акант» Віктора Помазнюка та директора Приватного підприємства «Науково-дослідна селекційна станція Наско» Тетяну Димченко.

«Значна увага службою зайнятості приділяється і буде приділятися питанням плідної співпраці з організаціями та підприємствами. Адже взаєморозуміння, налагоджені взаємовідносини з роботодавцями сприяють розв’язанню основного завдання служби зайнятості – працевлаштування безробітних клієнтів», - підкреслила директор Каховського міськрайонного центру зайнятості Оксана Радченко.

Каховський міськрайонний центр зайнятості відзначив кращих роботодавців


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.