Нова Каховка
C

» » Любимівці ще на крок ближчі до власного стадіону

Любимівці ще на крок ближчі до власного стадіону

У четвер, 11 серпня, селищна громада зробила ще один крок до відновлення стадіону у Любимівці (Каховський район).

Цього разу вдвічі більше людей долучилось до цього заходу. Весь склад селищної ради, на чолі з головою Сергієм Коноваловим, приймав активну участь у прибиранні. Депутати, активісти, підприємці, всі як один, зробили дуже багато роботи.

Більша територія стадіону була прибрана, поле майже вичистили від сухої трави, важкою технікою вирівняли територію за полем, підключили воду для поливу. Вже придбали стільці для арени, закупили необхідні металеві конструкції, а також придбали засоби для поливу поля.

Любимівці ще на крок ближчі до власного стадіону
Любимівці ще на крок ближчі до власного стадіону
Любимівці ще на крок ближчі до власного стадіону

"Окрема подяка Олександр Бойко, який допоміг нам придбати більше 100 метрів труби для подачі води та 200 метрів шлангу «Туман» для зрошення поля. Дякуємо, що допомагаєте нашій громаді розвиватися та підтримуєте наші ініціативи. Дякую всім, хто прийшов та допоміг відновлювати наш стадіон. Ваша допомога неоціненна. Дякую Сергію Циганову за ентузіазм та такий колосальний об’єм робіт, що ти робиш. Дякую селищному голові Коновалову Сергію Васильовичу за взаєморозуміння та таку важливу допомогу по відновленню стадіону. Дякую нашим друзям, родині Калових, які приїхали з м.Каховка, щоб допомогти нам прибрати стадіон. Також хочу подякувати Лілії Корсун, яка, не дивлячись на свій фізичний стан, завжди намагається підтримувати всі наші ініціативи та проекти. Їй також потрібна наша допомога http://korsunlila.blogspot.com/",- розповів на власній сторінці (https://www.facebook.com/vzhdanov.nuskin/posts/1065870803461325) в мережі Фейсбук любимівець Володимир Жданов.

Проект «Спорт єднає громаду» реалізується в рамках проекту «Сильні локальні спільноти ключ до успіху реформи місцевого самоврядування» Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії спів фінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ РП та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

Любимівці ще на крок ближчі до власного стадіонуШановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.