Нова Каховка
C

» » Як та чому Мін'юст покриває хабарників?

Як та чому Мін'юст покриває хабарників?

Корнішев Євген Іванович працює керівником державної виконавчої служби в Херсонській області з квітня 2015 року.

В квітні 2016 року взяв хабар та був затриманий «на гарячому». Кримінальне провадження відкрито за ч.3 ст. 368 КК України. Операція проводилась операми Головного управління «К» СБУ за процесуального керівництва воєнної прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону України. «Готуються клопотання про обрання злочинцям запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», - констатувало тоді видання «Судово-юридична газета».

Однак, станом на сьогодні пан Корнішев продовжує «доблесно» виконувати свої посадові обов'язки, а керівництво Мін᾿юсту, очевидно, прийняло рішення на користь такого цінного «кадра».

Мені достеменно відомо, що Міністр юстиції України знає про цю ганебну ситуацію, адже я його особисто про це поінформував. Були також численні письмові звернення, по яких отримані відписки. Я сприймаю спокійно відписки Міністерства, розуміючи що Міністр не пише та (скоріше за все) не читає те, що підписує - то все робить апарат, саме тому було прийнято рішення щодо особистого спілкування.

Залишається незрозумілим, чому Міністр Петренко не приймає кадрового рішення по людині, яка компрометує Мін'юст.

Окремої уваги вартує питання про те, як Корнішев взагалі опинився на посаді. Особливого з огляду на те, що саме Мін'юст уповноважений бути генеральним та остаточним люстратором країни.

Свого часу призначення Корнішева на посаду викликало хвилю обурення в середовищі територіальних громад Херсонщини. На той час пан Корнішев був відомий як екс-начальник УБОЗ УМВС в Херсонській та Одеській областях. Будучи начальником управління на Херсонщині в середині 2000-х, він був звільнений за профнепридатність та розвал роботи. Після чого він очолив УБОЗ Одеської області, звідки пішов зі скандалом в кінці 2006 року.

За інформацією, доступною з відкритих джерел, команда Корнішева за часи роботи в Управлінні по боротьбі організованою злочинністю Одеської області не гребувала «наїздами» на підприємців, вибиванням грошей із забезпечених громадян, безпідставним порушенням кримінальних справ «на замовлення», погрозами, шантажем та іншими традиційними «рекеритськими» інструментами. Дані та документальні підтвердження створення і діяльності злочинного угруповання під керівництвом Корнішева неодноразово наводились в матеріалах журналістських розслідувань.

Сьогодні Корнішев УБОЗівський досвід рекету вдало використовує, практикуючи та удосконалюючи нові форми рейдерства, які з'явилися в Україні. Мова йде про рейдерство по відношенню до сільгоспвиробників: одні саджають, інші збирають. Десятки безпідставно відкритих та/або незаконно зупинених виконавчих проваджень по "куплених" ухвалах судів про застосування заходів забезпечення позову завдали збитки аграріям Херсонщини та безпосередньо мали нищівний вплив на інвестиційну привабливість регіону.

Вимагаю звільнення та притягнення до кримінальної відповідальності хапуги-хабарника.

Іван Вінник, 

корінний житель Нової Каховки, Херсонщина.

источникШановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.