Нова Каховка
C

» » Влада повинна припинити переслідування опозиційних партій - херсонська організація "Наш край"

Влада повинна припинити переслідування опозиційних партій - херсонська організація "Наш край"

Про це йдеться в офіційному повідомленні партійної обласної організації «Наш край»:

«Влада має припинити політичні переслідування опозиційних сил. Поява в інформаційному просторі безсоромної провокації проти представника «Нашого краю» однопартійця Володимира Сальдо та відкриття за цим фактом кримінальної справи – чергове підтвердження наявності систематичного тиску влади на опозицію.

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв в ефірі загальнонаціонального телеканалу дозволив собі коментарі та звинувачення на адресу представника нашої партії. Нагадаємо, що на той момент офіційне розслідування не було навіть розпочато. Партія звертає увагу громадськості та ЗМІ, що виголошувати надумані звинувачення на адресу опозиційних політичних сил з боку представників влади стає, останнім часом, «доброю» традицією.

Провокація, із оприлюдненням в низці ЗМІ факту запису нібито розмови Володимира Сальдо, вчинена нашими політичними опонентами, має бути всебічно розслідувана, а винні в її організації – суворо покарані. Ґрунтовна експертиза матеріалів з наступним логічним закриттям справи, на нашу думку, мають стати кінцевим пунктом цієї безсоромної провокації.

Ми переконані, що експерти Служби безпеки України не будуть знаряддям у боротьбі влади з опозицією та зможуть правильно оцінити опубліковану фальшивку та притягнуть до відповідальності її авторів, а також організаторів кампанії з цькування опозиції», - йдеться у заяві.

Влада повинна припинити переслідування опозиційних партій - херсонська організація "Наш край"

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.