Новая Каховка
C

» » На півдні України проходять військові навчання

На півдні України проходять військові навчання

На території південних областей України проводиться комплекс навчань підрозділів морської піхоти, берегових ракетно-артилерійських військ. Навчальними цілями цих заходів є, зокрема, удосконалення навичок командирів і штабів в реальних умовах обстановки та перевірка рівня злагодженості підрозділів. Про це у Фейсбуці повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України.
За підтримки морської авіації та авіації інших видів Збройних Сил України, морські піхотинці і берегові артилеристи відпрацьовують дії під час охорони і оборони важливих об’єктів інфраструктури, боротьби з повітряним десантом «противника», знищення диверсійно-розвідувальних груп, оборони морського узбережжя тощо.

Генштаб ЗСУ також повідомив, що в рамках проведення командно-штабного навчання «Небесний щит-2016» визначені екіпажі винищувальної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України на літаках Міг-29 здійснили навчальну посадку та зліт на авіаційній ділянці автотраси.

На півдні України проходять військові навчання

Під час приземлення літаків на автотрасі рух автотранспорту тимчасово перекрили. Пілоти поставленні завдання виконали, чим підтвердили високу виучку, злітаність та професіоналізм.
Згодом рух автотранспорту трасою було відновлено.

На півдні України проходять військові навчання
На півдні України проходять військові навчанняУважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.