Нова Каховка
C

» » Херсонська обласна організація партії «Наш Край» зробила заяву

Херсонська обласна організація партії «Наш Край» зробила заяву

На херсонському інформаційному сайті, який пов’язують з Андрієм Путіловим, з’явилася не підписана стаття про ймовірне фінансування партії «Наш Край» спецслужбами РФ, херсонська обласна організація партії вважає цю статтю  провокацією

 

Учора на інформаційному сайті, пов'язаному із головою Херсонської облради Андрієм Путіловим, з'явилася ніким не підписана стаття про начебто фінансуванні партії «Наш Край» із боку спецслужб Росії.

Херсонська обласна організація партії на своїй сторінці у  facebook вважає, що такі статті дестабілізують ситуацію на мирній Херсонщині, дискредитують роботу обласної державної адміністрації, депутатів місцевих рад та силових відомств.

«Ми впевнені, що такими діями, очільник обласної ради намагається відвернути увагу жителів Херсонщини від низки соціально-економічних показників області, а також розграбування природних ресурсів Херсонщини» - сказано у заяві «Нашого Краю».

«Щодня, у ЗМІ з'являється інформація про незаконний видобуток піску, вирубки лісу та браконьєрство на воді. Тому, задля відволікання громадськості від проблем, головою обласної ради запускаються подібні фейки у дусі «гебелівської пропаганди» про «сепаратистську загрозу» - ідеться у заяві.
 
«Партія «Наш Край» – політична сила, що націлена на конструктивну роботу та розвиток нашої країни. Доказом цього є висока довіра громадян, які віддали нам голоси на місцевих виборах. Партія «Наш Край» звертається до Служби безпеки України з вимогою негайно дати правову оцінку опублікованої інформації» - підсумовано у заяві.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.