Нова Каховка
C

» » ТЕПЛОВАЯ «катаКЛИЗМА» НОВОЙ КАХОВКИ

ТЕПЛОВАЯ «катаКЛИЗМА» НОВОЙ КАХОВКИ

     КП «НК УКГ» закінчив 2014 рік зі збитками від финансової діяльности 4,9 млн. грн. В поточному 2015 році  збитки 1 кв. склали 1,1 млн грн. збітки 2 кв.2015р. – 2,6 млн грн. Дотаціі з міського бюджету у 2014-2015р. у вигляді поповнення статутного фонду складали  багатотисячні суми. Новокаховська державна фінансова інспекція 17 липня 2015 року за №41-12/938 звернулась до міськвиконкому щодо порушень,виявлених при ревізії фінансово-господарської КП "Новокаховське управління комунального господарства" запропонував застосувати заходи матеріального та дисциплінарного стягнення до винних осіб.

    Заборгованість КП за спожітий природный газ, за даними НАК «Нафтогаз» України складае 17 588 965 грн., з них в 2015р. КП сплатило всього 3 150 467 грн,Податкова  заборгованість різного рівня складае більше 1 млн. грн. без перспектив іх погашення. Рахунки підприємства заарештовани на вимоги «газовщиків», відкрито виконавче провадження ВДВС і в цей сітуації, в аварийному порядку, початок опалювального сезону виконком передав іншому КП «Теплові мережи», однак разом з боргами по газу.

    Міські комунальні котельні - іх в 2015 році було 5, опалюють лише державні установи та местні органи влади, 16 учбових закладів, 10 дітячих садків, 1 дітячий оздоровчий санаторій, 2 лікарні. Хоча на сьогодні, котельних можливо залишилось тільки 4, оскільки рішенням 371від 25.08.2015р. виконком забрав на свій баланс від КП "НК УКГ" котельню Дніпрянської школі в смт.Дніпряни, вул.Корсунська, буд.3-б, та в порушення закону, без проведення конкурсу, передав ії в оренду запоріжської фирмі ТОВ "ТЕПЛОІНВЕСТ-ЗАПОРІЖЖЯ".

  Негаразди на початку опалювального сезону 2015 року в холодних школах та дітячих садках показали відсутність перспективного бачення проблем теплопостачання як керівництва обох КП так і виконкому і це при тому, що 17 млн. борг за природній газ також перейшов на КП «Теплові мережи»  і водночас «поховав» нове підприємство.

   Однак тяжкий финансовий стан обох КП ні як не вяжется з листом Першого заступника міністра фінансів України І.Уманского №31-06330-01\6-2\34729 от 12.11.2015р. (додается) в якому зтверджуеться, що надання послуг теплопостачання бюджетним установам для КП є абсолютно рентабельним і ни яких підстав для відшкодування різніци тарифів для КП Нової Каховки не мае. За даними Мінрегіона України за 1 півріччя 2015р. середний тариф по Херсонської області (без ПДВ) за послуги теплопостачання для бюджетных установ склав 1350,56 грн\Гкал. при середній фактичної собівартості 646,65 грн\Гкал.тобто у ДВА разі більше. Таким чином ні яких коштів через субвенцію на різницу в тарифах на тепло місту очикувати не приходится, а такий величезний розрив в офіційних цифрах фактичної собівартості та тарифу потребуе  негайного реагування влади. Так це провина народного депутата України Вінника І.Ю. чи можливо когось з виконкому?   ТЕПЛОВАЯ «катаКЛИЗМА» НОВОЙ КАХОВКИ   ТЕПЛОВАЯ «катаКЛИЗМА» НОВОЙ КАХОВКИ

    Згідно ЗАКОНУ УКРАЇНИ №626-VIII «О внесении изменений в некоторые законы Украины в сфере коммунальных услуг» в ст. 20 Закона Украины «О теплопостачанні» вказано:  «Тарифи повинні враховувати собівартість теплової енергії та забезпечувати рентабельність суб’єкта господарювання. Рентабельність визначається органом, уповноваженим встановлювати тарифи. Встановлення тарифів на теплову енергію нижче розміру економічно обґрунтованих витрат на його виробництво, транспортування і постачання не допускається»

   Враховуючи повну відсутність інформації з боку виконкому щодо критичної ситуації на обох  КП УКГ и КП«ТЕПЛОВІ МЕРЕЖИ» необхідно поставити питання:

    - яким чином та коли буде вирішено питання збітковости КП «НК УКГ», заборгованостідо бюджету, боргу по зарплате  та ін.;

     - які заплановані діі по зменшенню збитковости КП «Теплові мережи»;

     - надати відповідь щодо договору оренди котельної з ТОВ "ТЕПЛОІНВЕСТ-ЗАПОРІЖЖЯ" та по якому тарифу надається тепло Дніпрянської школі та дітячому садку;

     - за якім договором, у кого, по якої ціні та за які кошти закуповується природний газ КП «Теплові мережи»;

     - коли буде прийнятий новий тариф на теплопостачання для КП «Теплові мережи»;

     - якє рішення шодо неэффективності менеджменту обох КП будє прийнято та коли?

     - що буде зроблено з опаленням бюджетної сфери міста у 2016 році. 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.