Нова Каховка
C

» » Багатоквартирні будинки в Каховці знаходяться під заставою

Багатоквартирні будинки в Каховці знаходяться під заставою

Ще від 20 липня 2011 року в Каховці два житлових будинки за адресами вул. Леніна, 19 та 23 знаходяться у заставі. Причина - податкові борги комунального підприємства, що їх обслуговувало - КП «Наш дім».

«Житловий фонд не може перебувати у власності комунального підприємства, а тому, у разі непогашення своєчасно податкових зобов'язань або податкового боргу комунальним підприємством - платником податків, право податкової застави на житловий фонд не поширюється», - роз’яснює Державна податкова адміністрація України.

Схожа ситуація вже траплялась в Каховці. Так, під заставою знаходились будинки, що обслуговувались комунальним підприємством «Житловик Светлово». Але ще в 2015 році, працівники цього КП вивели з-під застави будинки, що мали на балансі.

КП «Наш дім» вже давно не має жодного працівника і знаходиться в стані ліквідації. Отже, зобов’язання вивести житлові будинки з-під застави – завдання Каховської міської ради.

Чому й досі відділ міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради бездіє – питання відкрите.Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.