Новая Каховка
C

» » Багатоквартирні будинки в Каховці знаходяться під заставою

Багатоквартирні будинки в Каховці знаходяться під заставою

Ще від 20 липня 2011 року в Каховці два житлових будинки за адресами вул. Леніна, 19 та 23 знаходяться у заставі. Причина - податкові борги комунального підприємства, що їх обслуговувало - КП «Наш дім».

«Житловий фонд не може перебувати у власності комунального підприємства, а тому, у разі непогашення своєчасно податкових зобов'язань або податкового боргу комунальним підприємством - платником податків, право податкової застави на житловий фонд не поширюється», - роз’яснює Державна податкова адміністрація України.

Схожа ситуація вже траплялась в Каховці. Так, під заставою знаходились будинки, що обслуговувались комунальним підприємством «Житловик Светлово». Але ще в 2015 році, працівники цього КП вивели з-під застави будинки, що мали на балансі.

КП «Наш дім» вже давно не має жодного працівника і знаходиться в стані ліквідації. Отже, зобов’язання вивести житлові будинки з-під застави – завдання Каховської міської ради.

Чому й досі відділ міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради бездіє – питання відкрите.Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.