Нова Каховка
C

» » Бериславська районна лікарня отримала благодійну допомогу

Бериславська районна лікарня отримала благодійну допомогу

Керівництву Бериславської міської ради вдалося налагодити тісні партнерські контакти з представниками організації ТОВ «Піонер новітніх технологій», в наслідок чого було досягнуто домовленості про надання допомоги соціальній сфері міста, зокрема у забезпеченні обладнанням центральної районної лікарні.

 

Місто отримало поміч у вигляді медичного обладнання, яке було передане КУ «Бериславська ЦРЛ». Сьогодні медична установа приймала благодійний подарунок, у вигляді шістьох сучасних багатофункціональних лікарняних ліжок. Разом із цим було запропоновано автоматичну телефонну станція на 50 номерів, яка дозволить об’єднати оперативним зв’язком лікарняні кабінети. Днями раніше це товариство подарувало лікарні апарат ультразвукової діагностики, і незабаром він працюватиме в хірургічному відділенні.

 

Нагадаємо що ТОВ «Піонер новітніх технологій» було залучено як підрядника у роботі по захороненню твердих побутових відходів на стихійному сміттязвалищі . На думку представників міської влади цей приклад благодійності з їх сторони є показником тісної співпраці Бериславської міської влади та бізнесу. І коли бізнесові інтереси збігаються з інтересами громади, стає можливим втілення в життя найамбітніших планів.

Бериславська районна лікарня отримала благодійну допомогуБериславська районна лікарня отримала благодійну допомогу
Бериславська районна лікарня отримала благодійну допомогу


 

источникШановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.