Нова Каховка
C

» » В Бериславі прибрали берег для відпочинку

В Бериславі прибрали берег для відпочинку

В Бериславі прибрали берег для відпочинку

Минулої суботи Бериславські активісти прибрали берег водосховища біля міської школи № 1

 

До очищення прибережної зони  долучилися як жителі будинків які розташовані поблизу,так і ті хто живуть зовсім в інших районах міста. Приємно констатувати, що в Бериславі є такі молоді та ініціативні люди, що готові власними руками змінювати своє місто.

 

Безліч мішків із непотребом, вичищена суха трава та гілки, демонтована небезпечна бетонна конструкція та облаштований зручний спуск до води – це результат суботньої акції.

 

Міська влада також не  залишилась осторонь. До активістів приєдналися робітники міської ради. На допомогу був наданий трактор, який  забезпечив вивіз зібраного сміття. Аби позбутись всього непотребу який було зібрано за кілька годин роботи, трактору довелось зробити не одну ходку.

 

Без сумніву, цей захід запам’ятався усім  учасникам. Організатори все ж сподіваються, що їх робота не стане марною справою, а жителі прилеглих будинків зможуть зробити відповідні висновки, оскільки учасники акції зійшлись в думці, що більшість сміття: пляшки з під побутової хімії, кухонне приладдя, биті банки та інший мотлох, мають одне походження. Сюди його скидають саме місцеві мешканці, і їм мало би стати соромно від того, що за ними прибирають інші, небайдужі бериславці.

 

Слід пам’ятати, що головним гарантом того, що цей берег залишиться чистим – не смітити та берегти природу. 

В Бериславі прибрали берег для відпочинку

источникШановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.