Нова Каховка
C

» » У Новокаховському ПТУ-14 розгорівся конфлікт через тиск на викладача

У Новокаховському ПТУ-14 розгорівся конфлікт через тиск на викладача

 

Вже більше двох місяців група батьків вихованців новокаховського професійно-технічного училища №14 шукають допомоги у різних державних установ: поліції, прокуратури, відділу освіти і навіть міністерства! Тепер звернулись і до ЗМІ.

За словами батьків та дітей, в державному навчальному закладі «Професійно-технічне училище №14 м. Нова Каховка» склалася нездорова атмосфера.

Так, конфлікт зав’язався під час здачі дипломних робіт. Діти відвідували консультації, дипломні роботи були перевірені, зроблені резолюції. Проте, за вказівкою директора навчального закладу дипломні роботи не були зараховані, а їх теми були змінені за добу до захисту.

Більш того, ситуація повторилась, коли вже з новими роботами вихованці прийшли на захист. Їх знову було не допущено. Підстава для таких дій – звинувачення майстра студентів у тому, що він допомагав у написанні їм дипломних робіт. Про що юрист училища змушувала дітей писати пояснювальні.

Результат всіх цих міжусобиць між керівництвом та викладачем – нервовий зрив дітей, які стали заручниками самоуправства. Адже, протягом декількох днів студенти чули, що їх роботи зараховані, потім – ні, а згодом зовсім – чекайте окремого захисту з комісією.

Врешті-решт, захист відбувся тільки після дзвінка стурбованих батьків до начальника управління освіти та науки Херсонської області.

Як виявилось, мета таких «ігор» виявилась надзвичайно простою – тиск на викладача, що вів студентів цієї групи. Як наслідок, і він, і його дружина були змушені написати заяви на звільнення (через погрозу звільнення на підставі аморальної поведінки).

Батьками ж була написана заява до поліції, але 30 червня о 10 ранку до одного з батьків постраждалих студентів надійшов телефонний дзвінок від юриста навчального закладу з вимогою забрати заяви, інакше їх викладача звільнюють за статтею. «Ви забираєте заяви, а ми віддамо трудові на руки», - розповіла мама, що отримала дзвінок від юриста.

Під час зустрічі кореспондента «ТВ» з директором Ігорем Сердюком, коментувати цю ситуацію він відмовився. Спираючись на те, що хоче спочатку в письмовій формі отримати прізвища батьків, які звернулись до редакції.

На жаль, батьки були змушені відступитись, забрати заяви, і дати змогу нормально піти улюбленому викладачу. Але всі розмови записані і вони, батьки та діти, готові і далі надавати свідчення стосовно ситуації, що з ними сталась.

Сьогодні ж батьки чекають відповідей на свої скарги від управління освіти і науки ХОДА. Адже, зовсім скоро новий навчальний рік. Що чекає на дітей? А найголовніше як довести власній дитині, що справедливість все ще існує?

 

У Новокаховському ПТУ-14 розгорівся конфлікт через тиск на викладача

У Новокаховському ПТУ-14 розгорівся конфлікт через тиск на викладача
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.