Нова Каховка
C

» » Десята ювілейна «Тачанка» відбулася в Каховці

Десята ювілейна «Тачанка» відбулася в Каховці

Протягом 29-31 липня Каховка зустріла байкерів з різних регіонів України та з-за кордону на мотофестивалі «Тачанка». Захід пройшов під девізом «10 років разом».

«У цьому році на ювілейній тачанки девіз - 10 років разом. І це не випадково, тому що ми, дійсно, разом, і фестиваль для багатьох наших друзів не просто зліт, а сімейна атмосфера», - розповідає прес-аташе фестивалю Владислава Базилевич.

Мотофестиваль зібрав близько 4000 чоловік, в тому числі і 578 байкерів з 12 регіонів та 39 населених пунктів України (АРК, Севастополь, Київ, Херсонська, Миколаївська, Одеська, Дніпропетровська, Запорізька, Донецька, Харківська, Луганська, Кіровоградська області) та зарубіжжя (Індія, Німеччина, Ізраїль, Придністров’я).

Десята ювілейна «Тачанка» відбулася в Каховці

На прихильників «Тачанки», як завжди, чекала надзвичайно насичена програма: екскурсія від каховських рятувальників, фестивальні конкурси, мотопарад вулицями міста, захоплююче мотошоу, мокра дискотека та концерт.

Десята ювілейна «Тачанка» відбулася в Каховці
Десята ювілейна «Тачанка» відбулася в Каховці
Десята ювілейна «Тачанка» відбулася в Каховці

Приємною новиною для прихильників свята драйву та швидкості стало те, що «Тачанку» відвідав Сергій Кузін зі своєю групою «Сергій Кузін band». Крім того, гостями фестивалю стали музичні рок-групи Херсонської області, Одеси, Бердянська та Києва.

Десята ювілейна «Тачанка» відбулася в Каховці

Вже традиційно «Тачанка», крім розважального, має також і благодійницький характер. Цього року кошти збирали на операцію з пересадки нирки дівчині-волонтеру Лілії Корсун. Завдяки небайдужим волонтерам, байкерам та гостям фестивалю, за два дні вдалося зібрати 7199 гривень.

Фестиваль, безперечно, вдався! Про це свідчать шалені та атмосферні фото, а також безліч теплих відгуків та подяк на офіційній сторінцімотофестивалю в соціальній мережі vk.com.

Десята ювілейна «Тачанка» відбулася в КаховціШановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.