Новая Каховка
C

» » Десята ювілейна «Тачанка» відбулася в Каховці

Десята ювілейна «Тачанка» відбулася в Каховці

Протягом 29-31 липня Каховка зустріла байкерів з різних регіонів України та з-за кордону на мотофестивалі «Тачанка». Захід пройшов під девізом «10 років разом».

«У цьому році на ювілейній тачанки девіз - 10 років разом. І це не випадково, тому що ми, дійсно, разом, і фестиваль для багатьох наших друзів не просто зліт, а сімейна атмосфера», - розповідає прес-аташе фестивалю Владислава Базилевич.

Мотофестиваль зібрав близько 4000 чоловік, в тому числі і 578 байкерів з 12 регіонів та 39 населених пунктів України (АРК, Севастополь, Київ, Херсонська, Миколаївська, Одеська, Дніпропетровська, Запорізька, Донецька, Харківська, Луганська, Кіровоградська області) та зарубіжжя (Індія, Німеччина, Ізраїль, Придністров’я).

Десята ювілейна «Тачанка» відбулася в Каховці

На прихильників «Тачанки», як завжди, чекала надзвичайно насичена програма: екскурсія від каховських рятувальників, фестивальні конкурси, мотопарад вулицями міста, захоплююче мотошоу, мокра дискотека та концерт.

Десята ювілейна «Тачанка» відбулася в Каховці
Десята ювілейна «Тачанка» відбулася в Каховці
Десята ювілейна «Тачанка» відбулася в Каховці

Приємною новиною для прихильників свята драйву та швидкості стало те, що «Тачанку» відвідав Сергій Кузін зі своєю групою «Сергій Кузін band». Крім того, гостями фестивалю стали музичні рок-групи Херсонської області, Одеси, Бердянська та Києва.

Десята ювілейна «Тачанка» відбулася в Каховці

Вже традиційно «Тачанка», крім розважального, має також і благодійницький характер. Цього року кошти збирали на операцію з пересадки нирки дівчині-волонтеру Лілії Корсун. Завдяки небайдужим волонтерам, байкерам та гостям фестивалю, за два дні вдалося зібрати 7199 гривень.

Фестиваль, безперечно, вдався! Про це свідчать шалені та атмосферні фото, а також безліч теплих відгуків та подяк на офіційній сторінцімотофестивалю в соціальній мережі vk.com.

Десята ювілейна «Тачанка» відбулася в КаховціУважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.