Нова Каховка
C

» » Поліція просить водіїв звернути увагу до дітей на дорогах

Поліція просить водіїв звернути увагу до дітей на дорогах

Поліція Херсонщини звертає увагу водіїв на те, що під час літніх шкільних канікул діти можуть  багато часу проводить  на вулиці  без нагляду дорослих.

 

Водіям транспортних засобів необхідно підвищити увагу до маленьких пішоходів, адже поведінка дитини на дорозі, часто є непередбачуваною. Будьте уважними та обережними при проїзді перехресть, пішохідних переходів та  місць відпочинку, де найбільша ймовірність раптової появи дитини на дорозі.

 

Основними причинами ДТП за участі дітей  є перехід проїжджої частини у невстановленому місці, неочікуваний вихід на проїжджу частину, перехід вулиці на заборонений сигнал світлофора та ігри біля дороги.

 

Працівники поліції закликають батьків  частіше нагадувати дітям основні правила поведінки на дорозі. Наголосіть  дітям, що вони повинні рухатися тротуарами та пішохідними доріжками, переходити проїжджу частину тільки у встановлених місцях, а у разі їх відсутності - по лінії перехрестя або під прямим кутом у місцях, де проїжджа частина добре проглядається в обидва боки. У темний час доби та в умовах недостатньої видимості використовуйте на верхньому одязі та взутті світловідбивачі.  Виїжджати на дорогу на велосипеді дозволяється тільки з 14 років. У жодному разі не бавитися з м’ячем, не їздити на роликах та скейтах поблизу проїжджої частини.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.