Новая Каховка
C

» » Місцеві бюджети Херсонщини отримали понад 3,7 млн. грн. від сплати за послуги в сервісних центрах МВС

Місцеві бюджети Херсонщини отримали понад 3,7 млн. грн. від сплати за послуги в сервісних центрах МВС

За результатами роботи територіальних сервісних центрів МВС в Херсонській області цього року до місцевих бюджетів надійшло понад 2,9 мільйони гривень. Загалом із листопада минулого року, з моменту створення сервісних центрів, перераховано більше 3,7 мільйона гривень.

Це кошти, сплачені громадянами за проведення операцій із реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку транспортних засобів, видачу посвідчень водія та інші адміністративні послуги сервісної служби МВС.

До відповідних місцевих бюджетів надійшли кошти від сплати вказаних послуг, наданих територіальними сервісними центрами Херсона, Нової Каховки, Генічеська, Великої Олександрівки та Голої Пристані.

 

Регіональний сервісний центр МВС в Херсонській областіУважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментарий

Tilestra 4 августа 2016 18:31
На сьогодні Кочубеївська об’єднана громада – це яскравий приклад цілісності для всіх скептиків, що вважали об’єднання геноцидом села, утопією, загибеллю селища. Завдяки об’єднанню, це село розвивається. Читайте тут: http://ksza.ks.ua/news/society/64907-kochubeyivska-obyednana-gromada-vdsvyatkuv
ala-svoyu-pershu-rchnicyu.html
  • Нравится
  • 0

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.