Нова Каховка
C

» » Місцеві бюджети Херсонщини отримали понад 3,7 млн. грн. від сплати за послуги в сервісних центрах МВС

Місцеві бюджети Херсонщини отримали понад 3,7 млн. грн. від сплати за послуги в сервісних центрах МВС

За результатами роботи територіальних сервісних центрів МВС в Херсонській області цього року до місцевих бюджетів надійшло понад 2,9 мільйони гривень. Загалом із листопада минулого року, з моменту створення сервісних центрів, перераховано більше 3,7 мільйона гривень.

Це кошти, сплачені громадянами за проведення операцій із реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку транспортних засобів, видачу посвідчень водія та інші адміністративні послуги сервісної служби МВС.

До відповідних місцевих бюджетів надійшли кошти від сплати вказаних послуг, наданих територіальними сервісними центрами Херсона, Нової Каховки, Генічеська, Великої Олександрівки та Голої Пристані.

 

Регіональний сервісний центр МВС в Херсонській областіШановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарі

Tilestra 4 серпня 2016 18:31
На сьогодні Кочубеївська об’єднана громада – це яскравий приклад цілісності для всіх скептиків, що вважали об’єднання геноцидом села, утопією, загибеллю селища. Завдяки об’єднанню, це село розвивається. Читайте тут: http://ksza.ks.ua/news/society/64907-kochubeyivska-obyednana-gromada-vdsvyatkuv
ala-svoyu-pershu-rchnicyu.html
  • Нравится
  • 0

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.