Новая Каховка
C

» » Нове життя для зрошування південного регіону

Нове життя для зрошування південного регіону

Нове життя для зрошування південного регіону

Діяльність новоствореної громадської спілки «Асоціації користувачів водних ресурсів на зрошувальних землях» набирає обертів. Більше про Асоціацію читайте тут.


Голова громадської спілки «Асоціація користувачів водних ресурсів на зрошуваних землях» Юрій Ващенко, який майже 30 років пропрацював на головній насосній Каховського магістрального каналу, поділився з присутніми своїм баченням майбутнього зрощення в нашому регіоні. Він розповів, що існуюча занедбана система зрошення може отримати «друге життя».

 

Завдяки фінансовим вливанням і адекватному менеджменту реально очистити від забруднень безпосередньо сам канал, збільшити швидкість подачі води, поліпшити її якість і значно скоротити витрати енергоресурсу, а як основний результат – збільшити площі зрошення.

Україна отримала «м'яку» згоду від Світового банку щодо доларового кредиту в півмільярда. Далі ж, необхіднопрезентувати дієвий проект відновлення зрошувальної системи.Для його ґрунтовної підготовки водокористувачі вже створили робочу групу.


«Сьогодні, з одного боку є Світовий банк, з іншого  боку – професійна організація власників, з іншого – технарі, а ще з одного боку – держава, яку ті три інституції заставлять зробити свою справу. Не завдяки, а всупереч державі ця галузь (сільське господарство – авт.) дуже добре розвивається. Світовий банк, видавши «м’яку» угоду на отримання півмільйона доларів, а це страшні гроші, зробив дуже серйозну пропозицію українському бізнесу. Створення вашої асоціації, насправді, її якісна професійна діяльність –є ключовими елементами отримання цією територією нового життя. Без вашого контролю і співпраці цього не станеться. Бо це нікому не треба, це необхідно тільки вам», - виступив депутат Верховної Ради, гість засідання Асоціації Олег Березюк. Нове життя для зрошування південного регіону


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.