Нова Каховка
C

» » Проаналізовані усі мінуси та плюси онлай-бронювань на BlaBlaCarUkraina

Проаналізовані усі мінуси та плюси онлай-бронювань на BlaBlaCarUkraina

Використовуючи досвід європейських країн  ВlaBlaCar запустили систему онлайн-бронювань в Україні. Така новинка тепер доступна по всій території нашої країни та дозволяє водіям ставитися до організації поїздок більш відповідальніше, а пасажирам – повноцінно бронювати місця в автомобілях і мати можливість знати майбутній попутників заздалегідь.

Водії публікують поїздки, отримують від пасажирів запити на бронювання вільних місць, зручним способом підтверджують наявність заброньованих місць, а пасажири, в свою чергу, бронюють вільні місця, бачать всіх учасників майбутньої поїздки, до того ж, кількість вільних місць оновлюється автоматично.

 

Та не зважаючи на  начебто  зручне ноу-хау, за відгуками на сайті  є над чим ще працювати засновникам.  На сам перед користувачі скаржаться на  «нечистих» на руку або на язик водіїв: спочатку  виставляють одну ціну, а потім вимагають вдвічі більшу. При цьому ж поводяться агресивно, а деякі використовують  цей сайт у власному бізнесі.

 

Водії теж скаржаться  на пасажирів у тій частині, що пасажири  не знімають бронювання у випадку, коли передумали їхати, тож місце залишається порожнє, тому ціна для решти пасажирів зростає.

 

 

Та по при всі взаємні зауваження є і позитивні відгуки як від пасажирів так і від водіїв.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.