Нова Каховка
C

» » За ігнорування проблискових маячків відбиратимуть права

За ігнорування проблискових маячків відбиратимуть права

У Верховній Раді зареєстрували законопроет, який передбачає збільшення штрафів та позбавлення права керувати авто за ненадання переваги в русі спецавтомобілям.

"У законопроекті пропонують встановити штраф за ненадання переваги в русі водіями транспортних засобів транспортним засобам, автомобілям аварійно-рятувальних служб, швидкої медичної допомоги, пожежної охорони, міліції, що рухаються з увімкненими спеціальними світловими або звуковими сигнальними пристроями у розмірі від 4250 до 5100 гривень", - розповів Богдан Глядик, автоюрист.

За словами юриста, якщо таке порушення стане причиною аварійної ситуації, водія-порушника штрафуватимуть від 5,1 тис. до 6,8 тис. грн або позбавлятимуть водійських прав строком від 1 до 2 років.

Крім цього, зараз неможливо притягнути водія за відповідне порушення, якщо надати поліції свій запис із відеореєстратора.

"Поліція відмовляється приймати такий доказ, оскільки чітко цього не передбачено законом. Порушення зможе фіксувати автоматична фіксація спеціальними технічними засобами. Також можна звертатися із заявою від громадянина, долучати запис свого відеореєстратора і вимагати реагування, але виникне питання, хто керував авто під час порушення", - додав Богдан Глядик.

Якщо порушення вчинять повторно протягом року, до водія застосують штраф, що становитиме 6,8 – 8,5 тис. грн або позбавлення права керувати транспортними засобами строком від 2 до 3 років.

джерело

 Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.