Нова Каховка
C

» » Родина Литвиненків з Берислава виховує 10 дітей

Родина Литвиненків з Берислава виховує 10 дітей

Нещодавно новостворений дитячий будинок сімейного типу в Бериславі прийняв у свої батьківські обійми 7 дітлахів. Загалом родина Литвиненків виховує 10 дітей!

Понад три роки Тетяна Іванівна та Микола Петрович опікуються племінниками: Марією, Наталією та Святославом, а нещодавно їхню сім'ю поповнили Едуард, Христина, Аліна, Каріна, Олександра, Надія та Сергій.

Хтось вважає, що десять дітей — то величезний клопіт та постійний гармидер. Але подружжя Литвиненків вміло дає раду усім десятьом: правила внутрішнього розпорядку родини всі виконують неухильно, хатні обов'язки розподілені згідно графіку. Кожен знає, коли час для навчання, а коли можна і «на голові постояти». Але та мить, коли вся родина збирається за вечерею — найкраща мить, найвідповідальніша і найприємніша. Бо саме у ці хвилини треба обов'язково розповісти — як минув день, хто, що встигнув чи не встигнув, а може лише запланував, у кого які цікаві ідеї виникли.

І зовсім неважливо, що всі діти різного віку, що мають різний характер та звички. У тата та мами вистачить сил і натхнення, а найголовніше —у їхньому серці та душі відведений куточок для кожного, де пустили міцні паростки батьківська ніжність та любов!

Родина Литвиненків з Берислава виховує 10 дітей

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.