Нова Каховка
C

» » На Херсонщині відновлено більше двох тисяч водійських посвідчень

На Херсонщині відновлено більше двох тисяч водійських посвідчень

За півроку в територіальних сервісних центрах області видано 2156 посвідчень водія після їх втрати або викрадення, що становить 18% від усієї кількості виданих водійських документів, повідомляє регіональний сервісний центр МВС в Херсонській області.

РСЦ нагадує, що про втрату посвідчення водія особа повідомляє до сервісного центру МВС, а в разі його викрадення – до територіального органу Національної поліції.

Замість втраченого або викраденого посвідчення водія сервісний центр МВС після перевірки факту видачі раніше такого посвідчення водія особі, яка заявила про його втрату або викрадення, оформлює та видає нове посвідчення водія.

Видача нового посвідчення водія проводиться незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування особи за умови подання:

- паспорта громадянина України або документа, що посвідчує особу та підтверджує її громадянство або спеціальний статус;

- копії довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків (у разі його відсутності у відповідних базах даних МВС) або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті);

- медичної довідки встановленого зразка.

На теперішній час сервісні центри області забезпечені достатньою кількістю бланкової продукції для обслуговування громадян.Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.