Нова Каховка
C

» » Іван Вінник: вчора Україна втратила 329 млн. грн.

Іван Вінник: вчора Україна втратила 329 млн. грн.

Як на мене, головною новиною вчорашнього дня стало повідомлення про зняття арешту з рахунку «касира темного правосуддя» часів Януковича Артура Ємельянова в Ліхтеншнейні. Впевнений, що 13 млн. швейцарських франків (329 млн. грн.!!!!), що зберігалися на арештованому банківському рахунку, були миттєво зняті або перераховані в безпечну юрисдикцію, тому Україна втратила їх назавжди, пише народний депутата Іван Вінник у блозі на сайті "Censor.net”.

Цього б ніколи не трапилося, якби в законодавстві України був дієвий механізм стягнення в дохід держави до вироку суду необґрунтованих статків держслужбовців, які вчинили корупційні злочини та сьогодні переховуються від органів слідства та суду.

Вже скоро буде рік, як наша команда намагається втілити відповідні, дуже необхідні Україні механізми в КПК. Спочатку ми написали законопроект №3025, потім був - №4057, який із врахуванням рекомендацій Ради Європи та практики ЄСПЛ еволюціонував в проект №4811. Станом на сьогодні фінальний, погоджений із новим очільником ГПУ варіант має номер 4890.

Вже скоро буде рік, як всі ті самі телегенічні спікери бігають по телеекранах та розповідають нісенітниці про те, чому треба «залишити корупційні статки Януковичу та його оточенню та не дай Боже їх не чіпати, адже потім суворий Європейський суд з прав людини змусить Україну все повернути та ще й оштрафує».

Я та мої колеги багато разів спростовували в своїх статтях та дописах ці міфи (електронне джерело доступу:https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=162483867498979&id=100012121006811).

329 млн. грн. - це відносно небагато у порівнянні із 50 млрд. грн. Арбузова таКлименка, які зберігаються в українських банках та поки що (!) заарештовані.

Але ті самі 329 млн. грн. - це майже вдвічі більше, ніж 180 млн. грн., яких в цьому році не вистачає Міністерству охорони здоров'я для лікування та реабілітації поранених бійців АТО за кордоном!

 Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.