Нова Каховка
C

» » Путілов піариться за рахунок обласного бюджету

Путілов піариться за рахунок обласного бюджету

Херсону, невеликому місті на Півдні чи не всіх роки незалежності «таланило» на очільників області, починаючи від колишнього космонавта Віталія Жолобова (глава ОДА в 1994-1996 рр.), через кучмівського міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка, котрого фактично відправили на заслання в 2001-2002 роках після «України без Кучми» до Андрія Путілова, який очолив область після Революції Гідності, переставши бути нардепом (до парламенту зайшов від УДАРу, який перед президентськими виборами влився в БПП). Про херсонський намет на Майдані, де нібито жив Путілов, ходили легенди та анекдоти.

Путілову керування областю, про яку він як народжений у самому місті Херсоні, мав невелике уявлення, ішло не дуже. Деякі дороги, існуючі в реалі, перетворилися на місиво. Приміром шматок від Лазурного до траси на Залізний Порт, сервіс гугл-мап просто прибрав із зображень, настільки убитим він наразі є. Щодо ораторських «здібностей» пана Андрія можна порівнювати хіба що з головою рідної партії Віталієм Кличком, або з місцевим самородком Олександром Воробйовим, главою Генічеської РДА, його «вороб’їзми» розходяться цілим сегментом українського інтернету. Як говорить Путілов, можна зрозуміти з одного короткого відео.

Щоправда, це відео було записано вже тоді, коли Андрій Станіславович пересів з крісла глави ОДА в крісло голови облради (грудень 2015 р.), вочевидь вирішувати реальні проблеми видавалося важче ніж керувати (як сподівався) слухняними депутатами, та й область на кордоні з окупованим Кримом не дарунок. До слова, попри БПП-УДАРівське походження, Путілов не зміг за два роки привезти в прикордонний регіон президента – Порошенко приїхав до Херсона представляти вже нового керівника Андрія Гордєєва вже в квітні 2016-го.

Проте – щоб ви розуміли, це не означає, що про Путілова як главу ОДА чи Путілова як очільника ради не говорилося в ЗМІ. За данимидепутата обласної ради від партії УКРОП Олександра Шумея, висвітлення діяльності ОДА в 2015 році коштувало з обласного бюджету 1 079800 грн. «В березні 2016 року ми навіть збільшили фінансування цієї програми [Програма розвитку інформаційного простору Херсонської області на 2012-2016 роки], ніби для висвітлення 25 річниці Незалежності, плюс на 200000 грн для оперативного висвітлення діяльності, в тому числі і голови обласної ради», - пише Шумей.

Путілов піариться за рахунок обласного бюджету

Причому, в березні 2016-го Андрій Путілов уже знав, що балотуватиметься на звільненому Гордєєвим 183 окрузі, вибори на якому відбудуться в найближчу неділю 17 липня. Засидівся вочевидь в Херсоні, пора знов до Києва, на важкі депутатські хліби. І будучи головою обласної ради, цілком легально використовує ресурс для піар-поїздок Білозерським районом, який поруч з частиною Херсона входить до округу. І що ж у цій «узаконеній» джинсі ми дізнаємося про кандидата? Що він будує дороги Білозерщини (я вже зрозумів, що дороги Скадовщини і Голопристанщини не в пріоритеті), як сказано на його біг-бордах (при цьому мережа ОПОРА дізналася, що дороги ремонтуються за державні кошти), відповідно Путілов лише грає на цьому. Також з помпою Путілов відкрив їдальню держуніверситету, при відправлених на канікули студентах, але ж піар понад усе. 24 червня заклав капсулу в недобудовану білозерську поліклініку (спитаємо про неї після 17 липня). 1 червня відкрив очисні споруди в селі Наддніпрянське,«радів не менше наддніпрянців, бо ж доклав до справи чимало зусиль», - сповіщає Південна інформаційна корпорація. Також глава облради «подарував» за бюджетні кошти донорське крісло для Центру крові. Районна газета Білозерщини «Придніпровська зірка» також долучилася, як видно з фото, до розпилу обласного бюджету під Путілова.

Путілов піариться за рахунок обласного бюджету

Окрім друкованих видань, звісно не могла не використати оказії подоїти бюджет обласна ТРК Скіфія, відома своїм умінням перефарбовуватися. З моменту оголошення проміжних виборів голова обласної ради не зникає з телекартинки. Ось видатки лише по ХОТРК Скіфія з 20 травня до 7 липня, але й вони навіть частково не компенсують хронометраж провладного кандидата від БПП.

Путілов піариться за рахунок обласного бюджету

Практика видачі коштів із бюджету на висвітлення діяльності влади та самоврядування в інших країнах регулюється конкурсними засадами, суспільною важливістю розміщуваних матеріалів і ажніяк не піаром конкретних осіб. В Україні це рудимент минулого, з яким варто поборотися. Легально опублікована заказуха не означає вимивання з неї ознак джинси, таких як компліментарність, відсутність другої точки зору, повноти висвітлення. Намальовані Путіловим у ЗМІ прекрасні села Білозерщини тому приклад.

джерелоШановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.