Нова Каховка
C

» » В Бериславі створено комісію з впорядкування місць захоронення твердих побутових відходів

В Бериславі створено комісію з впорядкування місць захоронення твердих побутових відходів

З метою впорядкування місць захоронення твердих побутових відходів та на виконання акту перевірки Державної екологічної інспекції у Херсонській області стосовно дотримання вимог природоохоронного законодавства в галузі охорони атмосферного повітря, водних і земельних ресурсів щодо поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами Бериславська міська рада ініціювала створення комісії з впорядкування місць захоронення твердих побутових відходів.

Очолює комісію перший заступник міського голови Сергій Шматов, разом з ним працюватимуть Наталя Біла - начальник відділу з питань регулювання земельних відносин, Олександр Волосюк - начальник юридичного відділу, Олександр Колєсніченко- начальник КП «Бериславська ЖЕК-1», та депутати міської ради Олександр Починок, Вадим Чепурний, Олександр Казаку.

Комісія має провести обстеження наявних місць захоронення побутових відходів, про що буде складено відповідний акт.

Маємо сподівання, що територія сміттєзвалища матиме чіткі межі та буде ізольована від прилеглого кладовища. Саме на таке надто тісне «сусідство» більше всього нарікають бериславці.Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.