Нова Каховка
C

» » За рік автовиробництво в Україні скоротилося на 32%: виготовили менш як 5 тисяч авто

За рік автовиробництво в Україні скоротилося на 32%: виготовили менш як 5 тисяч авто

За рік автовиробництво в Україні скоротилося на 32%: виготовили менш як 5 тисяч авто

На українських заводах у 2020 році виготовили 4952 одиниці автотранспортних засобів, що на 32% менше, ніж у 2019 році.

 

Про це повідомили в Асоціації автовиробників України (Укравтопром).

 

Там інформують, що минулого року в Україні зібрали 4202 легкових автомобіля (на 32% менше ніж у 2019 році), 51 комерційне авто (на 63% менше) та 699 автобусів (на 20% менше).

 

За підсумками року всі підприємства автопрому, крім ЗАЗу, скоротили виробництво. У вересні запорізький автозавод відновив випуск легкових автомобілів, завдяки чому закінчив рік ростом виробництва у 10 разів.

 

Нагадаємо, у 2019 році в Україні було виготовлено 7265 автотранспортних засобів, що на 10% більше, ніж у 2018 році.

 

Місячний показник

 

В Асоціації кажуть, що у грудні з конвеєрів зійшло 523 автомобілі, що на 6% менше, ніж останнього місяця 2019 року. Водночас наявні в Україні виробничі потужності дозволяють випускати за місяць понад 30 тисяч одиниць автотранспорту. На рік виходило б 360 тисяч автомобілів (нині менше ніж 5 тисяч).

 

Як ЗАЗ збільшив виробництво?

 

Він уклав контракт з автокомпанією Renault на серійне виготовлення купе-кросоверів Renault Arkana. Модель виготовляють для українського ринку.

 

Водночас в компанії кажуть, що запчастини (машинокомплекти) будуть надходити із московського заводу Renault. Увесь процес серійного виробництва контролюватиме група Renault.

 

Запорізький автомобілебудівний завод — український виробник легкових автомобілів, а також фургонів і автобусів. Основне виробництво зосереджене в місті Запоріжжі. Входить до групи компаній «УкрАвто».

 

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.