Нова Каховка
C

» » Хто відповість за вирізку труб у Каховці?

Хто відповість за вирізку труб у Каховці?

Під час останньої сесії Каховської міської ради перший заступник міського голови Павло Пуляєв публічно звернувся до представника поліції з проблемою вирізки комунальних труб, що, виявляється не були продані.

За словами Павла Пуляева, відповідальний за такі рішення директор КП "Котельщик” Володимир Федченко.

”Керівник навіть не знає, яку трубу він демонтує. Викопують труби абсолютно іншого діаметру. А де діваються лотки і засувки? На даний момент демонтована магістральна труба від теплопункту до дитячого садка «Радість», її на даний момент немає. Чому не діє керівник підприємства, у якого воно на балансі? А поліція? Мені цей цирк під назвою Андрій Андрійович набрид!”, - обурився Павло Пуляєв.

Присутній на сесії головний полісмен Каховки Іван Козелець відповів на звернення першого заступника мера, що кримінальну справу з цього приводу вже відкрито, ведеться слідство. Того ж дня, 5 липня, Павло Пуляєв був запрошений до поліції для надання показів по справі.Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.