Нова Каховка
C

» » WhatsApp тепер передаватиме Facebook персональні дані користувачів. І це не пропозиція, а ультиматум

WhatsApp тепер передаватиме Facebook персональні дані користувачів. І це не пропозиція, а ультиматум

WhatsApp тепер передаватиме Facebook персональні дані користувачів. І це не пропозиція, а ультиматум

Месенджер WhatsApp повідомив користувачів, що відтепер передаватиме їхні персональні дані компанії Facebook, бо є його частиною. Засновник месенджера Telegram Павло Дуров вже покепкував із Facebook.

 

Про це йдеться в оновленій угоді користувача.

 

«Як частина компаній Facebook WhatsApp отримує інформацію від інших компаній Facebook і ділиться нею. Ми можемо використовувати інформацію, яку ми отримуємо від них, а вони можуть використовувати інформацію, якою з ними ділимося ми», — йдеться в повідомленні.

 

В угоді уточнюється, що передавати WhatsApp може реєстраційні дані акаунту, зокрема, номер телефону, дані про транзакції, про взаємодію з іншими користувачами, інформацію про пристрій, IP-адресу тощо.

 

Такі умови фактично є ультиматумом. Користувачі мають погодитись на нову угоду користувача до 8 лютого, інакше WhatsApp просто припинить у них працювати, зазначає Ars Technica.

 

Конкурент кепкує

 

Засновник месенджера Telegram Павло Дуров присвятив пост новим правилам WhatsApp, зазначивши, що в його месенджері вже пів мільярда користувачів, зокрема, й через таку політику WhatsApp.

 

«Я чув, що у Facebook є цілий відділ, який з’ясовує причини популярності Telegram… Я щасливий зекономити Facebook десятки мільйонів доларів та безоплатно відкрити наш секрет: поважайте своїх користувачів», — написав він.

 

Дуров зазначив, що мільйони користувачів WhatsApp обурені новими правилами, тому вони й роблять вибір на користь Telegram.

 

Проблеми Facebook у США

 

Нещодавно Федеральна торгова комісія США (FTC) та 48 із 50 американських штатів звинуватили Facebook у зловживанні монопольним становищем і подали антимонопольний позов. У ньому йдеться, що Facebook систематично придушує компанії-конкуренти, просто купуючи їх. Так, зокрема, було з Instagram та WhatsApp. Зараз FTC вимагає у суду зобов'язати Facebook продати Instagram та WhatsApp.

 

Раніше федеральна торгова комісія вже штрафувала Facebook за монополізм ㅡ тоді компанію змусили виплатити 5 мільярдів доларів штрафу, що стало рекордом для FTC.

 

Ще трохи про монополізм

 

Головних гігантів США — Facebook, Google, Apple та Amazon — звинувачують у нечесних бізнес-практиках, унаслідок яких вони закріпили монопольне становище на ринку. Приміром, Apple закидають обмеження в крамниці додатків App Store, через які власники застосунків втрачають частину прибутку. А Google, серед іншого, закидають монополізм через те, що компанія укладала з виробниками смартфонів угоди, завдяки яким Google ставав пошуковиком за замовчуванням.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.