Нова Каховка
C

» » У новий рік Каховський район увійшов з бюджетом

У новий рік Каховський район увійшов з бюджетом

У новий рік Каховський район увійшов з бюджетомУ передостанній день минулого року відбулася четверта сесія Каховської районної ради І скликання.

 

Депутати розглянули 6 питань: звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року, про внесення змін до бюджету, до програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги та підтримки ЦПМСД, до програми вторинної медико-санітарної допомоги та підтримки центральної райлікарні, про вихід зі складу засновника та передачу Горностаївській селищній раді Горностаївської ЦРЛ та про районний бюджет на 2021 рік.

 

Зрозуміло, що головним питанням сесії було саме останнє.

  У новий рік Каховський район увійшов з бюджетом

— У нас, по суті, є тільки надходження від оренди комунального майна, яке залишилось від колишніх 5 районів. Відповідно, від цих доходів на декілька місяців є тільки фінансування апарату районної ради і його видатків на енергоносії, — зазначив голова райради Валерій Брусенський. — Якщо наприкінці лютого – на початку березня у нас з’явиться можливість розпоряджатися вільними залишками коштів, тоді зберемо окрему сесію по змінах до районного бюджету. На той час, я думаю, будуть зрозумілі наші повноваження і тоді, можливо, будемо розробляти програми по підтримці або фінансуванню ключових галузей. Також обов’язково треба розрахуватися з працівниками ліквідованих комунальних підприємств і районних рад.

У новий рік Каховський район увійшов з бюджетом 

Районний бюджет, як і інші питання порядку денного 5-ї сесії, були ухвалені одноголосно.

 

Наступна сесія Каховської райради, за попередньою інформацією, відбудеться 20 січня.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.