Нова Каховка
C

» » Пасажиропотік на адмінкордоні Криму з Херсонською областю в 2020 році впав у п'ять разів

Пасажиропотік на адмінкордоні Криму з Херсонською областю в 2020 році впав у п'ять разів

Пасажиропотік на адмінкордоні Криму з Херсонською областю в 2020 році впав у п'ять разів

З початку цього року адмінкордон між анексованим Кримом і Херсонською областю перетнули 538 тисяч громадян і 75 тисяч транспортних засобів. Це у п'ять разів менше, ніж у 2019 році, повідомляють в пресслужбі Держприкордонслужби України.

 

«Значне зменшення пасажиропотоку пов'язане, зокрема, із запровадженням карантину через поширення COVID-19. Зараз переважна більшість громадян перетинає адмінкордон з метою відвідування близьких родичів, отримання освіти, а також для оформлення документів і повернення в назад», – йдеться у повідомленні ДПСУ.

 

Також наголошується, що КПВВ на адмінкордоні з Кримом – «Каланчак», «Чаплинка» і «Чонгар» – продовжують функціонувати у штатному режимі.

 

У листопаді українські прикордонники повідомляли, що продовжують фіксувати десятикратне скорочення пасажиропотоку через адмінкордон.

 

Прикордонуправління ФСБ Росії через пандемію коронавірусу запровадило обмеження, згідно з якими кримчанам надається право одноразового виїзду з території півострова під час пандемії. Виняток діє тільки для тих жителів Криму, у яких на території материкової України живуть близькі родичі. В такому випадку громадяни можуть багаторазово виїжджати з Криму.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.