Нова Каховка
C

» » Хворий вкоротив віку просто в лікарні на Херсонщині

Хворий вкоротив віку просто в лікарні на Херсонщині

Хворий вкоротив віку просто в лікарні на Херсонщині

У медичному стаціонарі пацієнт покінчив із собою.

 

51-річного мешканця села Лиманець шпиталізували до Бериславської райлікарні, де в нього виявили онкологічне захворювання. І страшний діагноз хворий сам для себе визначив, як вирок. Щойно стемніло, і він викинувся на землю з третього поверху будівлі ЦРЛ, отримавши «травми, не сумісні з життям», як кажуть ті ж медики.

 

У поліції немає підстав сумніватися в тому, що смерть була вибором самого загиблого. Адже рідні підтвердили: селянин нарікав, що йому несила терпіти постійні болі, і що хоче піти з життя, яке приносить йому лише муку. Свій намір він, зрештою, і здійснив.

 

Причому випадки суїциду у лікарнях області непоодинокі – тільки нинішнього року їх було три. Страждаючи від невиліковних хвороб, і не бажаючи витрушувати з сімейних бюджетів останні копійки на лікування, яке приносить лише тимчасове полегшення (в кращому варіанті), пацієнти йдуть на самогубство. Адже про безболісну смерть через останню  ін’єкцію вони можуть тільки мріяти – евтаназію для невиліковно хворих в нашій «гуманній» державі досі не узаконили.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.