Новая Каховка
C

» » «Озеро» на бериславському мосту в минулому

«Озеро» на бериславському мосту в минулому

На мостовому переході по вул. 1 Травня в Бериславі підрядна організація готується до виконання робіт з спорудження водовідвідної мережі, яка буде приймати ливневі опади та безпечно відводити їх з проїжджої частини.

«Озеро» на бериславському мосту в минулому

Спершу виконають роботи з демонтажу тимчасових об’єктів. Справа в тому, що для проведення робіт по облаштуванню підпорних контрфорсів та можливості під’їзду будівельної техніки, підвозу обладнання та матеріалів, підрядна організація облаштувала тимчасові під’їзні шляхи у балку з вулиці Прикордонної. На об’єкті вже працює техніка, частина території балки, яка належить приватному підприємцю та використовувалась за домовленістю для проведення робіт, очищується від каміння, бруду, чагарників, демонтується тимчасово облаштована дорога.

Раніше "ТВ" повідомляли, що міська влада Берислава не погодила проект реконструкції моста з власником земельної ділянки, на якій заплановано спорудити водовідвідні комунікації.Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.