Нова Каховка
C

» » Херсонську облраду очолив Олександр Самойленко

Херсонську облраду очолив Олександр Самойленко

Херсонську облраду очолив Олександр СамойленкоХерсонська обласна рада на першій сесії VIII скликання, яка відбулась 4 грудня, обрала голову ради та його заступників.

 

На посаду голови 47 голосами з 52-х депутати підтримали кандидатуру Олександра Самойленка, обраного від партії «Слуга народу».

 

З вересня 2020 року він працював заступником голови облдержадміністрації з питань соціальної, внутрішньої та інформаційної політики. Майже вся попередня трудова біографія Самойленка пов’язана зі сферою торгівлі і службою в органах внутрішніх справ.

 

На посаду першого заступника голови обрали Єгора Устинова («Опозиційна платформа – за життя»), першого заступника – керівника виконавчого апарату — Юрія Соболевського («Слуга народу»), заступника голови —  Геннадія Лагуту («Нат тут жити»).

Херсонську облраду очолив Олександр СамойленкоХерсонську облраду очолив Олександр СамойленкоХерсонську облраду очолив Олександр Самойленко

Фото — сайт Херсонської облради


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарі

Сергей Рожко 5 грудня 2020 19:05
В херсонской области "рулит" "Слуга народа".. Ну-Ну.. "позырим" и позырим по Херсонски...
  • Нравится
  • 0

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.