Нова Каховка
C

» » Юрій Гусєв очолив Укроборонпром. Обов’язки голови Херсонської ОДА виконуватиме Сергій Козир

Юрій Гусєв очолив Укроборонпром. Обов’язки голови Херсонської ОДА виконуватиме Сергій Козир

Юрій Гусєв очолив Укроборонпром. Обов’язки голови Херсонської ОДА виконуватиме Сергій КозирПрезидент Володимир Зеленський звільнив Юрія Гусєва з посади голови Херсонської обласної державної адміністрації та призначив його генеральним директором державного концерну «Укроборонпром».

 

Виконувати обов’язки голови ХОДА буде Сергій Козир.

 

Відповідні укази глава держави підписав сьогодні, 3 грудня.

 

Нагадаємо, що Юрій Гусєв очолював Херсонщину майже 15 місяців — з 11 липня 2019 року. 

 

Сергій Козир працював на посаді заступника голови Херсонської ОДА з питань регіонального розвитку, інфраструктури та екології з 5 вересня 2019 року. На цю посаду призначений через конкурсний відбір «Lift».

Юрій Гусєв очолив Укроборонпром. Обов’язки голови Херсонської ОДА виконуватиме Сергій Козир

Біографічна довідка. Козир Сергій Вячеславович, народився 20 червня 1984 року в Донецьку. Освіта вища — закінчив Донецький національний технічний університет за спеціальностями "Розробка родовищ корисних копалин" (2007 р.) та "Фінанси" (2009 р.), Донецький національний університет (2014 р.), «Правознавство».

 

У 2004-2019 рр. працював на різних посадах шахтоуправління «Трудівське», шахти «Жовтневий рудник», шахти імені М.І.Калініна ДП «Донецька вугільна енергетична компанія», в управлінні та керівництві цієї компанії, в шахтоуправлінні імені Героїв космосу та шахтоуправлінні «Дніпровське» ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля».

 

У 2019 р. — радник патронатної служби Херсонської обласної державної адміністрації, у вересні того ж року призначений заступником голови Херсонської ОДА.

 

 

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.