Нова Каховка
C

» » У Бериславському районі діти відпочиватимуть безкоштовно

У Бериславському районі діти відпочиватимуть безкоштовно

У першу зміну до позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Старт» Бериславської РК ДЮСШ ім. В.К.Сергеєва відпочили 124 учні району. Це діти учасників антитерористичної операції, діти позбавлені батьківського піклування, із багатодітних та малозабезпечених сімей, а також талановиті та обдаровані діти. Вони мали змогу оздоровитися безкоштовно, завдяки підтримці керівників району Володимира Коновалова, Максима Приходька, депутатського корпусу районної ради. З районного бюджету на оздоровчу кампанію 2016 року виділено 478,5 тис.грн.

Для того, щоб зробити літній відпочинок та оздоровлення дітей більш доступним та зняти додаткове фінансове навантаження з батьків, міський голова Олександр Шаповалов, депутати міської ради, народний депутат Верховної Ради України 7 скликання Микола Дмитрук, депутати Херсонської обласної ради Віктор Деркач та Ігор Йосипенко з власної ініціативи профінансували купівлю путівок. Загалом на другу зміну заїхали 90 дітей. Обдаровані діти, діти з малозабезпечених родин, переможці конкурсів та олімпіад мають змогу повноцінно відпочити та оздоровитись не витрачаючи жодної копійки з сімейного бюджету.

Повна вартість путівки становить 1700 грн. Погодьтесь, така сума по кишені не кожній родині. І це своєрідна вдячність держави та благодійників за виховання талановитих та обдарованих дітей.

У Бериславському районі діти відпочиватимуть безкоштовноШановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.