Нова Каховка
C

» » Для фермерів Бериславського району ставка в 3% непідсильна

Для фермерів Бериславського району ставка в 3% непідсильна

5 липня в с. Раківка Бериславського району фермери-одноосібники зустрічались з представниками влади. Темою зустрічі стало обговорення розміру орендної ставки земельних паїв, сплати податків та зборів до бюджету сільської ради. У зв’язку зі змінами, внесеними до Податкового кодексу України, граничні показники ставок земельного податку були збільшені до 3%. Раніше діяла редакція, що встановлювала фіксований розмір земельного податку у розмірі 1% від нормативної грошової оцінки землі.

Але таке навантаження подекуди непосильне для фермерів, які господарюють на землях Раківської сільської ради. Схожа ситуація склалась і в багатьох інших сільських радах. За словами орендаторів, особливо великим таке навантаження стало з огляду на те, що з оновленим податковим законодавством зросли інші збори з аграріїв. Зокрема, це стосується збільшення зобов’язань по єдиному податку, зростання імпортних мит, акцизу на транспортні засоби.

Зважаючи на специфіку галузі, існування дрібного та середнього фермерства за таких умов взагалі опинилося під загрозою знищення

Чиновники акцентували увагу в першу чергу на необхідності укладання договорів оренди, а також обов’язковому звітуванні про використання коштів, і інформувати про це в першу чергу громаду.Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.