Нова Каховка
C

» » У МОЗ пропонують ввести в Україні презумпцію незгоди щодо щеплень

У МОЗ пропонують ввести в Україні презумпцію незгоди щодо щеплень

У МОЗ пропонують ввести в Україні презумпцію незгоди щодо щеплень

У Міністерстві охорони здоров’я пропонують використати європейський досвід і замінити в Україні презумпцію згоди на презумпцію незгоди щодо щеплень. Про це час брифінгу заявив заступник міністра охорони здоров’я - головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, повідомляє УНН.

 

“Є стаття, яка сьогодні передбачає заміну презумпції згоди на презумпцію незгоди. Тобто, наразі для того, щоб провести щеплення в кабінеті щеплення, ти повинен підписати величезну кількість документів про те, що ти погоджуєшся зробити щеплення. Ми пропонуємо використати європейський підхід для того, щоб коли ти проводиш щеплення ти пишеш тільки про те, що ти ознайомлений з ризиками у разі, якщо ти відмовляєшся від вакцинації. Які негативні наслідки для здоров’я твоєї дитини це може викликати, які наслідки можуть запобігти. Таким чином просто люди, які будуть відмовлятися будуть брати відповідальність виключно на себе і нести цю відповідальність впродовж життя своїх дітей”, - сказав Віктор Ляшко.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.