Нова Каховка
C

» » Населення Таврійська економить воду

Населення Таврійська економить воду

Населення Таврійська економить воду

З початку року жителі Таврійська та селища Плодове спожило майже 450 тис. куб. м води. Це 84% від річного плану реалізації питної води населенню в 534,7 тис. куб. м, повідомив директор «Таврійського водоканалу» Віктор Пономаренко на засіданні виконавчого комітету Таврійської міської ради 19 листопада.

 

Про повідомляє місцева міськрада. 

 

За словами Пономаренка, іде тенденція до зменшення споживання води. Населення приватного сектору почало економити на поливі присадиб, встановлює лічильники і рахує затрати на воду.

 Населення Таврійська економить воду

Це при тому, що за Дозволом на спеціальне водокористування до 2023 року «Таврійський водоканал» має ліміт підйому води зі свердловин до 1 млн 115 тис. куб. м на рік. Наприклад, на 2020-й підприємство запланувало підняти 820 тис. куб. м води. За даними за 10 місяців, піднято було 660 тис. куб. м, або 80,59 %.

 

Що стосується програми встановлення лічильників води, їх мають 86,5% абонентів водоканалу. В багатоповерхових будинках  ними обладнано 91,1 % квартир, в приватному секторі їх мають 82,1% домогосподарств. Тут, за словами директора комунального підприємства, ще необхідно встановити 701 лічильник.

 

За інформацією «Таврійського водоканалу», підприємство обслуговує 5129 абонентів. Діючий тариф на водоспоживання становить 10,56 грн./куб. м. 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.