Нова Каховка
C

» » Необережне поводження з вогнем може знищити врожай на Бериславщині

Необережне поводження з вогнем може знищити врожай на Бериславщині

За інформацією управління агропромислового розвитку Бериславської райдержадміністрації, в цьому році аграрії району виростили досить непоганий врожай, а суха погода дає збирати його в заплановані терміни. Однак спекотні літні місяці несуть потенційну загрозу для врожаю в полі.

Нажаль, фермери часто нехтують елементарними правилами з пожежної безпеки. Техніка, яка виходить в поле, не пройшла відповідну підготовку та не відповідає вимогам, вона не обладнана іскрогасниками, електропроводка та електроприлади не мають достатньої ізоляції.

Внаслідок такої необачності, необережного поводження з вогнем, виникають пожежі, які можуть перетворитись в справжнє лихо, загрожують життю людей та знищують врожай.

Нажаль, перевірена роками статистика свідчить – на полях не виконуються елементарні правила з обкосу та часто відсутні розмежувальні проорані смуги.

Тому треба пам’ятати стару приказку: «Не той хліб, що на полі, а той що в коморі».Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.