Нова Каховка
C

» » Одну дачу охороняв, інші обкрадав сторож на Херсонщині

Одну дачу охороняв, інші обкрадав сторож на Херсонщині

Одну дачу охороняв, інші обкрадав сторож на Херсонщині

Опікуючись майном свого роботодавця, охоронець у вільний час…обкрадав його сусідів.

 

Бізнесмен з Каховки придбав собі заміський будиночок у садівничому товаристві біля селища Любимівка. Місце йому подобалося, однак товариство було дуже занедбане. І новий власник побоювався, що за його відсутності майно в будиночку просто порозтягають. Своїми турботами він поділився із хорошим другом, а той порадив йому найняти сторожем свого родича з Нової Каховки. Сім’ї в того не було, постійної роботи в місті також, і той охоче погодився певний час пожити на дачі – надто, якщо за це ще й платитимуть.

 

Перевізши речі у прибудову до дачного будиночка, новий охоронець ретельно взявся виконувати свої обов’язки. От тільки наймач і гадки не мав, що його сторож «відсидів» за крадіжки, і на новому місці в нього  знову прокинуться хапальні інстинкти. Тож наглядаючи за «фазендою» бізнесмена, 50-річний чоловік не відмовляв собі у невеличкому, але прибутковому хобі. Він ходив по інших садових ділянках, і тягав звідти всілякі металеві вироби для здавання на брухт: там шматок труби, тут якусь стійку. З сусідньої ділянки він «позичив» газовий балон та електроплитку, однак її господар саме приїхав перевірити, чи все на дачі в порядку, і виявив зникнення цінностей.

 

Про крадіжку потерпілий негайно повідомив Каховський відділ Національної поліції. Звідти прибула слідчо-оперативна група, яка в пошуках краденого обійшла навколишні дачі. Завітали сищики й до будиночка бізнесмена. Той якраз там відпочивав, тож погодився, аби візитери оглянули його володіння. І в прибудові, де тримав особисті речі охоронець, знайшлися чужі електроплитка з газбаллоном.

 

У крадіжці горе-сторож зізнався. При цьому господар будиночка згадав, що й раніше помічав на своїй території якісь металоконструкції, але охоронець щоразу пояснював – мовляв, це його випадкові знахідки. Тепер копи шукають їх законних власників. А дачному злодію «світить» чергова поїздка у місця не дуже віддалені, де умови на дачні не схожі.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.