Новая Каховка
C

» » Каховський міський голова не зміг знайти відповідей

Каховський міський голова не зміг знайти відповідей

Сьогодні, 5 липня, під час засідання сесії Каховської міської ради, секретарем Лілією Дроздік було поставлено питання до міського голови Андрія Дяченка про поширення її особистих документів.

Так, під час зустрічі з представником Уповноваженого Верховної Ради з прав людини виявився той факт, що до скарги були додані копія паспорта та особистий лист секретаря Каховської міської ради.

Каховський міський голова не зміг знайти відповідей

«Скарга була подана Максимом Біжаном щодо недотримання мною Закону України «Про доступ до публічної інформації», а саме те, що проект рішення, який був прийнятий на 9-й сесії не був опублікований на сайті міської ради за 20 днів. В ході мого опитування в Києві, я дізналась про те, що разом зі скаргою громадянин Біжан направив листом до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини копію мого паспорта, а також лист з поліції, який надіслали особисто мені після запиту по спецперевірці при прийнятті на роботу до виконкому. Тобто з цього виникає питання: звідки, грубо кажучи, в нікого, але ми всі знаємо, що ця людина знаходиться у приміщені "Білого дому" у сусідньому кабінеті з мером, звідки в цієї людини знайшлася копія мого паспорту, а також лист, який поліція надсилала особисто мені? Після того, як я приїхала з Києва, я намагалась вияснити це питання і виявилось, що головний спеціаліст відділу з кадрових питань двічі носила мою особову справу до міського голови на його доручення, на ознайомлення або не знаю для чого», - розповіла секретар Каховської міської ради Лілія Дроздік.

Доступ до особистих справ не має  ніхто, окрім міського голови і спеціалісту відділу кадрів. Тож, де громадянин Максим Біжан міг взяти копію паспорту Лілії Дроздік? «Я не готовий відповісти», - ось і вся відповідь Андрія Дяченка на обурення та вимогу депутатського корпусу пояснити ситуацію.

Каховський міський голова не зміг знайти відповідей

Після перерви, ніби на мовчазний поклик мера, на засіданні з’явився й сам Максим Біжан: «Відповідно до закону "Про доступ до публічної інформації", я зробив запит до районного архіву, де і отримав відповідні дані, які потім і використовував в написанні заяви на Уповноваженого з прав людини».

Але виникає ряд логічних запитань: яким чином до рук Біжана потрапив особистий лист Лілії Дроздік, яким чином звертаючись в запиті по автобіографію та декларацію з останніх виборів, йому надали копію паспорта? Депутати вимагали коментарів.

«Вибачте, але журналісти ще не підзвітні депутатам», - лише зауважив Максим Біжан.

Дивним також здався той факт, що в пред’явленому Максимом Біжаном інформаційному запиті він звернувся на ім’я голови Каховської РДА Валерія Салтикова, тобто до районного архіву. Яким чином цей орган міг надати відповідь про депутата МІСЬКОЇ ради?

 Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.