Нова Каховка
C

» » "Танцюй заради життя": на Херсонщині проходить челендж, щоб допомогти Марії Сахно

"Танцюй заради життя": на Херсонщині проходить челендж, щоб допомогти Марії Сахно

"Танцюй заради життя": на Херсонщині проходить челендж, щоб допомогти Марії Сахно

Допомагати кількамісячній Марійці Сахно з Таврійська, у якої виявили рідкісне генетичне захворювання, узявся один із найбільших танцювальних колективів Херсона "Viva Dancer". До збору грошей долучились діти та їх батьки з трьох районів міста. 

 

Олександра Янчук - учасниця колективу "Viva Dancer". Вона каже, що дуже болить душа за дівчинку Марію, хочуть, щоб вона стала на ноги та теж робила свої перші кроки і почала танцювати.

 

 

Учасники колективу "Viva Dancer" закликали танцюристів міста долучитися до порятунку Марійки Сахно, якій потрібно зібрати майже два з половиною мільйони доларів, щоб подолати свій недуг. У челенджі взяли участь діти, які займаються у трьох херсонських школах – 46, 44-й та першій гімназії. Про те, як виникла така ідея, розповіла керівниця танцювального колективу Наталія Коваленко

 

"Ми хочемо якомога більше добрих сердець залучити на допомогу Марійці. Ми усім колективом збирали кошти, хто скільки може, щоб і наша частинка змогла допомогти їй у лікуванні. І ми хочемо, щоб творчі колективи нашого рідного міста, а також колективи України прийняли наш челендж і також, наскільки могли, допомогли фінансово нашій Марійці".

"Танцюй заради життя": на Херсонщині проходить челендж, щоб допомогти Марії Сахно

Учасниця танцювального колективу Марія Кочешова представляє першу гімназію, а дізналися вони про Марію від тренерів.

 

Ще один учасник Артем Безгубов думає, що Україна візьме участь у челенджі і ми зможемо зібрати гроші для Марійки.

"Танцюй заради життя": на Херсонщині проходить челендж, щоб допомогти Марії Сахно

Діти з трьох шкіл передають танцювальну естафету іншим колективам міста, - говорять учасники челенджу, також вони знімають відео з танцями, у яких ідея боротьби за життя, та ширять їх соцмережами. Всього у челенджі взяли участь 200 дітей. 

 

Збір грошей на укол, який зможе врятувати життя п’ятимісячної Марії Сахно, у цьому танцювальному колективі триватиме до кінця наступного тижня, - говорить Наталія Коваленко.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.