Новая Каховка
C

» » Службове розслідування стосовно керівництва Херсонрибоохорони триває

Службове розслідування стосовно керівництва Херсонрибоохорони триває

Комісія Держрибагентства з розгляду дисциплінарних справ вивчає численні матеріали, отримані в рамках службового розслідування стосовно керівництва Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області. У зв’язку з великою кількістю отриманих матеріалів, а також тим, що станом на 4 липня комісія ще не отримала від Головного управління Національної поліції в Херсонській області відповіді на свій офіційний запит від 29 червня, було прийнято рішення про продовження службового розслідування до 15 липня, повідомляє прес-служба  Держрибагентства.

"Ми зацікавлені в об’єктивному та оперативному розслідуванні подій, що відбулися у рибному господарстві Херсонської області. Наразі вивчаємо наявні матеріали, а також очікуємо на офіційні документи із задокументованими фактами порушень від Національної поліції в Херсонській області. Сподіваємося, ми отримаємо їх найближчим часом і зможемо закінчити розслідування, оприлюднити його результати найближчим часом, не чекаючи закінчення офіційних термінів розслідування", ̶ повідомив голова комісії, заступник голови Держрибагентства  Андрій Кравченко.

Нагадаємо, службове розслідування стосовно керівництва Херсонрибоохорони розпочалося 16 червня цього року. 23-25 червня комісія перебувала на Херсонщині, зокрема, 24 червня взяла участь у засіданні оперативного штабу догляду та контролю за збереженням навколишнього середовища у Херсонській області. 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.