Нова Каховка
C

» » Службове розслідування стосовно керівництва Херсонрибоохорони триває

Службове розслідування стосовно керівництва Херсонрибоохорони триває

Комісія Держрибагентства з розгляду дисциплінарних справ вивчає численні матеріали, отримані в рамках службового розслідування стосовно керівництва Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області. У зв’язку з великою кількістю отриманих матеріалів, а також тим, що станом на 4 липня комісія ще не отримала від Головного управління Національної поліції в Херсонській області відповіді на свій офіційний запит від 29 червня, було прийнято рішення про продовження службового розслідування до 15 липня, повідомляє прес-служба  Держрибагентства.

"Ми зацікавлені в об’єктивному та оперативному розслідуванні подій, що відбулися у рибному господарстві Херсонської області. Наразі вивчаємо наявні матеріали, а також очікуємо на офіційні документи із задокументованими фактами порушень від Національної поліції в Херсонській області. Сподіваємося, ми отримаємо їх найближчим часом і зможемо закінчити розслідування, оприлюднити його результати найближчим часом, не чекаючи закінчення офіційних термінів розслідування", ̶ повідомив голова комісії, заступник голови Держрибагентства  Андрій Кравченко.

Нагадаємо, службове розслідування стосовно керівництва Херсонрибоохорони розпочалося 16 червня цього року. 23-25 червня комісія перебувала на Херсонщині, зокрема, 24 червня взяла участь у засіданні оперативного штабу догляду та контролю за збереженням навколишнього середовища у Херсонській області. 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.