Нова Каховка
C

» » В уряді розглядають питання про комендантську годину і карантин вихідного дня

В уряді розглядають питання про комендантську годину і карантин вихідного дня

В уряді розглядають питання про комендантську годину і карантин вихідного дня

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що була розмова про запровадження комендантської години та карантину вихідного дня, вони розглядають питання про те, як працювати, і які обмежувальні протиепідемічні заходи потрібно застосовувати для стабілізації ситуації. Про це він сказав в ефірі одного телеканалу, передає УНН.

 

“Карантин в нас з березня місяця. Він продовжується до грудня 2020 року. До 31 грудня. Це встановлено постановою Кабінету міністрів України. Але в нас ми працюємо зараз і живемо в рамках адаптивного карантину. І цей карантин буде продовжений із наступного понеділка. Це була розмова (про запровадження комендантської години та карантину вихідного дня - ред.), але питання розглядається про те, як працювати, і які обмежувальні протиепідемічні заходи потрібно застосовувати для того, щоб стабілізувати ситуацію”, - сказав Ляшко.

 

Він зазначив, що вони бачать значне зростання кількості випадків COVID-19.

 

“Україна, порівняно з європейськими країнами, знову перебуває я сказав би у такому, гарному становищі, оскільки те, що ми бачимо сьогодні у Великій Британії, Франції, те, що розпочинається в Італії, в Іспанії, в них стрімке зростання. В Чехії, в Польщі також зростання. Ми тримаємось ще до 9 тис. випадків. Проте тримаємось і ми повинні втриматись, коли ми будемо говорити що ми всі спільно підходимо до поняття і дотримання протиепідемічних норм”, - додав Ляшко.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.