Нова Каховка
C

» » В Каховці відзначили День Військово-Морських Сил України

В Каховці відзначили День Військово-Морських Сил України

12 червня 2015 року був виданий Указ Президента України «Про День Військово-Морських Збройних Сил України», згідно з яким перша неділя липня установлена як святковий день. Хоча вже пройшов цілий рік, українці й досі не призвичаїлись до таких змін.

Розпочати традицію святкування згідно нових датувань вирішили й в Каховці. На жаль, людей, які прийшли відзначити День ВМС України 3 липня було небагато.

На Каховській міській набережній було урочисто піднято прапор колишнього ракетного катеру «Каховка» (вивезений з окупованого Криму 13 березня 2014 року), згадано тих, хто сьогодні боронить кордони України та каховчан, які загинули під час служби в зоні АТО.

«Мало хто пам’ятає про те, що у Каховці до 2004 року навіть День Незалежності офіційно ніхто не святкував, — нагадав начальник відділу у справах молоді та спорту Каховської міськради Віктор Зубков. — У 2002 році я зробив зауваження про це місцевим козакам, бо навіть вони ніяк не відзначали День Незалежності України, і у 2002 році почали неофіційно збиратися 24 серпня. Згодом це набуло офіційних ознак. Тож, так, сьогодні на Дні ВМС України на Набережній зібралося з десяток чоловік, але я вірю, що з кожним роком їх буде все більше і більше».

Каховчани, які відвідали святковий захід не змогли не помітити того факту, що майже абсолютна більшість представників Каховської міської ради, депутатського корпусу, та й сам міський голова проігнорувалицей святковий день. Прийшли лише депутат Каховської районної ради, голова місцевого осередку ВО «Батьківщина»Олександр Бойко та перший заступник міського голови, депутат міської ради від «Опозиційного блоку» Павло Пуляєв.

 
В Каховці відзначили День Військово-Морських Сил УкраїниВ Каховці відзначили День Військово-Морських Сил України
В Каховці відзначили День Військово-Морських Сил України

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.