Нова Каховка
C

» » Новокаховська «Енергія» на своєму полі поступилася «Кривбасу»

Новокаховська «Енергія» на своєму полі поступилася «Кривбасу»

Новокаховська «Енергія» на своєму полі поступилася «Кривбасу»Чотири матчі 7-го туру були зіграні 16-17 жовтня в групі «Б» другої ліги футбольного чемпіонату України.

Новокаховська «Енергія» приймала «Кривбас», який пропустив два попередніх тури через спалах коронавірусу в команді. Втім, схоже на те, що вимушений відпочинок пішов на користь криворіжцям.

Першими відзначилися господарі (Студенко, 26), проте на перерву суперники пішли за рахунку 1:1 (Черній, 36). В середині другого тайму «Кривбас» вийшов уперед (Мішуренко, 62), але через три хвилини новокаховчани відновили рівновагу (Нестерук). На більше сил їм уже не вистачило, а от гості ще двічі «розписались» у воротах «Енергії»: на 70-й хвилині Берко вивів «Кривбас» уперед, а на 74-й П’ятов встановив остаточний рахунок – 2:4.

Після цієї перемоги «Кривбас» посунув «Енергію» з 5-ї сходинки в турнірній таблиці.

Результати інших зустрічей: «Яруд» – «Метал» — 0:3, «Таврія Сімеферополь» – «Черкащина» — 2:1, «Миколаїв-2» – «Дніпро» — 1:2.

Сьогодні відбудуться матчі «Перемога» – «Реал Фарма» і «Балкани» – «Металург».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.