Нова Каховка
C

» » Заповіднику на Херсонщині зерно для тварин не хочуть продавати

Заповіднику на Херсонщині зерно для тварин не хочуть продавати

Заповіднику на Херсонщині зерно для тварин не хочуть продавати

Здається, врожай зернових зібрали тільки нещодавно, а в аграрній Херсонщині споживачам уже складно розжитися ним для власних потреб.

 

Так, у заповіднику «Асканія-Нова» ще з літа не можуть придбати якихось семидесяти тонн ячменю, необхідного для виготовлення різних комбікормів, що йдуть на підгодовування взимку рідкісних тварин і птахів. Директор установи Віктор Гавриленко каже: відкритий тендер через систему ProZorro протягом цього часу оголошували вже тричі. Гроші є, платити за продукцію тут готові, та… кожного разу торги зривалися через відсутність достатньої кількості учасників.

 

У «Асканії-Нова» припускають, що трейдери або встигли вивезти свої запаси на експорт за рубіж, або ж притримують їх в очікуванні, що закупівельні ціни на українські зернові виростуть ще більше – адже в державі знову розкручується «чортове колесо» інфляції. Хоча, здавалося б, куди вже більше – з літа вартість ячменю на Херсонщині і так підскочила з 5,5 до 7 тисяч гривень за тонну.

 

Заповідник планує оголосити новий тендер, виходячи з останньої ціни у згадані 7 тисяч гривень: без комбікорму йому не обійтися. Та хтозна, чи на момент відкриття пропозицій зерно знову не подорожчає так, що стартова ціна знову виявиться не актуальною.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.