Нова Каховка
C

» » Бериславці знову серед кращих

Бериславці знову серед кращих

 

За результатами обласної спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу», про яку «Таврійські Вісті» вже інформували, була сформована збірна команда Херсонської області з 11 найкращих спортсменів-аматорів. До складу збірної увійшли і чотири представника Бериславського району: Анатолій Пушкар, Павло Чирко, Віталій Харченко та Дмитро Щербак.


Бериславці знову серед кращих 


З 21 по 25 червня в місті Ужгород на ІV Всеукраїнській спартакіаді серед інвалідів праці «Сила духу» представники Бериславського району на високому рівні показали свої вміння, конкуруючи з спортсменами інших областей.

Цьогоріч участь у регіональних відбіркових змаганнях до спартакіаді взяла рекордна кількість спортсменів-аматорів – 2037, що представляли 267 команд міст та районів. В фінальній частині в Ужгороді змагалися 275 учасників.

На спартакіаді були присутні керівники дипломатичних місій та генеральні консули Угорщини та Словаччини. Вони привітали спортсменів, виявили відверте захоплення їх жагою до життя, бути активною частиною суспільства та пообіцяли донести до керівництва своїх країн бажання української сторони бачити на спартакіаді представників сусідніх країн. Відтак Всеукраїнська спартакіада «Сила духу» вже наступного року матиме шанси набути статусу міжнародних спортивних ігор серед потерпілих на виробництві.

Цей захід та заходи подібного рівня - яскравий приклад того, що жити повноцінним життям, сповненим подіями, новими звершеннями і перемогами, гідний кожен громадянин! Незалежно від того, хто зайняв призові місця, всі учасники - переможці, адже вони не опустили руки і, незважаючи ні на що, продовжують рухатися далі! Участь в спартакіаді - це вже перемога. Своїми успіхами і досягненнями вони переконливо довели, що сила духу перемагає будь-які негаразди.

 

Бериславці знову серед кращих
Бериславці знову серед кращихШановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.