Нова Каховка
C

» » Мобільні, пластик та гроші: COVID-19 може жити на деяких поверхнях 28 днів

Мобільні, пластик та гроші: COVID-19 може жити на деяких поверхнях 28 днів

Мобільні, пластик та гроші: COVID-19 може жити на деяких поверхнях 28 днів

Вірус, що є носієм хвороби COVID-19, може залишатися інфекційним на таких поверхнях, як паперові банкноти, екрани телефонів та нержавіюча сталь протягом 28 днів, стверджують дослідники.

 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє BBC.

 

Згідно з результатими досліджень національного наукового агентства Австралії, вірус SARS-Cov-2 може жити на поверхнях набагато довше, ніж вважалося раніше.

 

У цілому вірус найчастіше передається, коли люди кашляють, чхають або розмовляють. Але експерти стверджують, що він також може поширюватися літаючими частинками в повітрі, а також перебуваючи на таких поверхнях, як метал та пластик.

 

Попередні лабораторні дослідження показали, що новий коронавірус може жити протягом двох-трьох днів на банкнотах та склі та до шести днів на пластику та нержавіючій сталі.

 

Але останнє дослідження австралійського агентства CSIRO виявило, що вірус здатен жити протягом 28 днів на гладких поверхнях, таких як скло на екранах мобільних телефонів, пластик та паперові банкноти при температурі 20°C , що приблизно дорівнює кімнатній температурі.

 

Для порівняння, вірус звичайного грипу може жити за тих самих обставин протягом 17 днів.

 

"Встановлення того, як довго вірус залишається життєздатним на поверхнях, дозволяє нам точніше прогнозувати та зменшити його поширення, а також краще захищати людей", - сказав керівник CSIRO д-р Ларрі Маршалл.

 

Дослідження показало, що вірус виживав менше часу при вищих температурах; він переставав бути інфекційним протягом 24 годин при температурі 40 ° C на деяких поверхнях.

 

Станом на 11 жовтня у світі вже виявили 37,4 млн випадків зараження. Вилікувалися від коронавірусу понад 28 мільйонів хворих. Померли від ускладнень хвороби 1,77 млн осіб.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.