Нова Каховка
C

» » Фінансова криза: Україна відчутно скоротила імпорт і експорт товарів

Фінансова криза: Україна відчутно скоротила імпорт і експорт товарів

Фінансова криза: Україна відчутно скоротила імпорт і експорт товарів

Імпорт товарів в Україну за 9 місяців 2020 року становить 38 мільярдів доларів, що на 11,8%, або 5,1 мільярда доларів, менше в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року, експорт українських товарів склав 35,1 мільярда доларів, що на 5,6%, або 2,1 мільярда доларів, менше, ніж за аналогічний період минулого року.

 

Про це передає прес-служба Державної митної служби.

 

Згідно з повідомленням, товарообіг за січень-вересень 2020 року склав понад 73 мільярди доларів, при цьому різниця між експортом та імпортом (сальдо) – негативна і становить 2,9 мільярда доларів.

 

"Найбільшими країнами, з яких імпортували товари в Україну, є Китай - 5,8 мільярда доларів, Німеччина - 3,7 мільярда доларів і Росія - 3,4 мільярда доларів. Загалом експортували в Китай - на 4,8 мільярда доларів, в Польщу - на 2,3 мільярда доларів, Росію - 2 мільярди доларів", - йдеться в повідомленні.

 

ТОП-3 товарів українського експорту

 

Згідно з даними прес-служби, в трійку найбільш експортованих з України товарів входять: зернові - на 6,8 мільярда доларів, чорні метали - на 5,8 мільярда доларів, соняшникова олія - на 4 мільярди доларів.

 

Найбільше імпортували в Україну палива мінеральні, нафту і продукти її перегонки - на 5,7 мільярда доларів, машини, обладнання та механічні пристрої - на 4,3 мільярда доларів, засоби наземного транспорту - на 3,8 мільярда доларів.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.