Нова Каховка
C

» » Міжнародний холдинг викупив 90 га землі під технопарк у Новій Каховці

Міжнародний холдинг викупив 90 га землі під технопарк у Новій Каховці

Міжнародний холдинг викупив 90 га землі під технопарк у Новій Каховці

Підписання меморандуму про співпрацю між холдингом «Techiia» і Міністерством цифрової трансформації України

 

Міжнародний технологічний холдинг «Techiia» («Течія») викупив земельну ділянку площею 90 га для будівництву IT-технопарку в Новій Каховці.

 

Про це «Таврійським вістям» повідомила директор з комунікацій «Течії» Маріанна Коніна.

 

Редакція звернулась до неї з питанням, чому саме Нову Каховку було обрано для створення екотехнопарку.

 

За словами Маріанни Коніної, для прийняття рішення ключовими були три фактори: зручність підключення до електричних мереж, наявність енергогенеруючих потужностей (у тому числі «зелених») і вільних земельних ділянок. Тому найбільш підходящим місцем для будівництва технопарку виявилася Нова Каховка. Холдинг вже викупив під технопарк земельну ділянку площею 90 га.

 

Про подальші кроки щодо створення IT-технопарку говорити дещо зарано, вважає Маріанна Коніна. Вона нагадала, що вчора лише був підписаний меморандум про співпрацю між холдингом «Techiia» і Міністерством цифрової трансформації України щодо розбудови галузі інформаційних технологій, будівництва дата-центрів, розвиток кіберспорту та STEM-освіти. Цей документ передбачає реалізацію проєкту екотехнопарку в Новій Каховці.

 

Презентація меморандуму відбулася на новозбудованій арені кіберспортивного медіахолдингу WePlay Esports, який є частиною холдингу «Techiia». 

 

Фото - сайт «Techiia»


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.