Нова Каховка
C

» » Великолепетиська місцева влада намагається зірвати вибори-2020

Великолепетиська місцева влада намагається зірвати вибори-2020

Великолепетиська місцева влада намагається зірвати вибори-2020У пятницю, 2 жовтня, Каховська районна ТВК скасувала рішення Великолепетиської ТВК про реєстрацію списків кандидатів від політичних партій «За Майбутнє», «Нам тут жити» та «Наш край» через порушення обов'язкової гендерної квоти.

 

Після чого голова Великолепетиської районної ради Тетяна Верховська поставила перед фактом членів ТВК про необхідність покинути та замінити приміщення для проведення засідань.

 

Згідно Виборчого кодексу України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування зобов'язані сприяти виборчій комісії та надати необхідне приміщення, оргтехніку, транспортні засоби, засоби зв'язку та інше.

 

Таким чином, Тетяна Верховська порушила статтю 211 Виборчого кодексу України «Матеріально-технічне забезпечення підготовки і проведення місцевих виборів».

 

Зареєстрована адреса місцезнаходження виборчої комісії: приміщення районної ради, вул. Соборна, 6, смт Велика Лепетиха.

 

Варто наголосити, що голова районної ради має особистий мотив – Верховська виступає кандидатом в депутати від партії «За майбутнє», реєстрацію якої ТВК скасувала за порушення гендерної квоти.

 

Редакція«ТВ» й надалі висвітлюватиме події по цій справі.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.