Нова Каховка
C

» » Новокаховська «Енергія» впевнено перемогла «Балкани»

Новокаховська «Енергія» впевнено перемогла «Балкани»

В групі «Б», в суботу, 3 жовтня, відбулись 3 матчі 5-го туру чемпіонату другої ліги з футболу.

Новокаховська «Енергія» приймала «Балкани» (Зоря) і впевнено перемогла — 4:0. Дубль на рахунку Долі (30, 76 – пен.), ще по одному разу відзначились Нестерук (10) і Богданов (73).

Зауважимо, що в середині другого тайму, за рахунку 2:0, господарі опинилися в меншості — через порушення правил захисником «Енергії» Біжком на полі почалася штовханина між гравцями, яка мало не переросла в бійку. Інцидент завершився після того, як арбітр показав Біжку червону картку.

Але гості не змогли скористатися перевагою, а вже через декілька хвилин суддя за грубий фол вилучив з поля гравця «Балкан» Сидоренка.

Саме в цей час новокаховчани спочатку зробили рахунок великим, а потім довершили розгром суперника.

«Енергія» набрала 9 очок і піднялася на 4-ту сходинку турнірної таблиці.

В інших двох зустрічах перемогу святкували гості: «Яруд» — «Металург» — 0:3, «Миколаїв-2» — «Метал» — 0:2.

Сьогодні відбудуться матчі «Нікополь» — «Дніпро», «Перемога» — «Черкащина».

Зустріч «Таврія Сімферополь» — «Кривбас» перенесено у зв’язку з захворюванням на COVID-19 одинадцяти футболістів криворізького клубу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.